Pandemie – czy można ich uniknąć?

Pandemia COVID-19 w przeciągu zaledwie kilku miesięcy opanowała cały świat. Jest to fakt, z którym obecnie musi mierzyć się każdy chory czy zdrowy, zarażony czy też w grupie wysokiego ryzyka. To jak bardzo śmiertelny jest wirus korony dało się już zobaczyć na przykładzie państw, które mimo, że są uważane za światową potęgę to jednak w starciu z koroną mogą tylko stać w miejscu i obserwować statystyki, które nie chcą maleć. Jak doszło do największej pandemii 21 wieku oraz czy da się ją jeszcze zatrzymać można znaleźć w książce "Pandemia kłamstw" od Kenta Heckenlively oraz Judy Mikovits.

Premiera książki "Pandemia kłamstw"

Premiera książki "Pandemia kłamstw" mogłoby się wydawać, że będzie jak każda inna premiera. W końcu książkowych nowości z roku na rok pojawia się coraz więcej. Jednakże los książki "Pandemia kłamstw" był nieco inny. Dzieło to szybko przykuło uwagę ludzi, a konkretni tych, którzy skutecznie blokowali rozpowszechnianie filmu promującego książkę. Zajście to jest dowodem na to jak bardzo niektóre osoby, nie chcą aby książka ta stałą się rozpowszechniona. Dlaczego? Ponieważ książka "Pandemia kłamstw" porusza nie tylko wątek samego wirusa, ale także ujawnia sekrety wielkich koncernów farmaceutycznych, które sukcesywnie dorabiają się wielkich pieniędzy na coraz to nowszych chorobach i wirusach proponując przy tym coraz to nowsze leki. Książka "Pandemia kłamstw" jest napisana nie tylko przez ludzi, którzy chcą aby czytelnicy dowiedzieli się prawdy o przyczynach różnych pandemii, ale także są osobami ściśle związanymi z branżą oraz dziedzinami chemii oraz biologii.

Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively'ego

Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively'ego pod tytułem "Pandemia kłamstw" jest dziełem, które może otworzyć niektórym oczy na wiele chorób, których dało się uniknąć. Czy pandemia COVID-19 jest jedną z tych chorób? Autorzy książki śmiało poruszają także temat utraty zaufania do wielkich koncernów przez społeczeństwo. Masa chorób, które pojawiły się na świecie dopiero w ostatnich latach takie, jak: choroby neurologiczne, zespół przewlekłego zmęczenia, a nawet autyzm również są tematem książki. Lektura "Pandemii kłamstw" nie pozostawi żadnego czytelnika obojętnego na sprawy jakie mają miejsce zarówno teraz w czasie pandemii jak i w przeszłości oraz przyszłości. Zdrowie mimo, że jest tylko jedno to jednak wciąż nie jest doceniane przez ludzi. Czas to zmienić i uczulić wszystkich ludzi na własne zdrowie książką "Pandemia kłamstw".

 

Tagged , , , ,