Z jakich powodów warto przeczytać książkę pt. “Pandemia kłamstw” Kenta Heckenlivelya i Judy Mikovits?

Aby zacząć czytać tę książkę pt. “Pandemia kłamstw” (https://www.taniaksiazka.pl/pandemia-klamstw-judy-mikovits-p-1415416.html), których autorami są Kent Heckenlively i Judy Mikovits, trzeba być świadomym człowiekiem, czyli takim, który myśli samodzielnie, wyciąga wnioski i, co najważniejsze, sprawdza. Sprawdza wszystkie wiadomości, które pojawiają się jak królik w kapeluszu w czasie pandemii.

Główne założenie tej książki

Są tacy w społeczeństwie na całym świecie, którzy nadal zaprzeczają istnieniu wirusa Covid-19, ale są też tacy, którzy wierzą, że ziemia jest płaska i że czapki z folii aluminiowej mogą ją ochronić przed promieniowaniem 5G. Warto jednak, przeczytać, jakich argumentów i dowodów użyli twórcy tej książki, aby przekonać czytelników, że epidemia była zmową światowych gigantów medycznych. Zobaczymy, czego się dowiemy.

Czego się dowiemy?

W ramach tej współpracy Mikovits Heckenlively odkrył retrowirusa XMRV związanego z zespołem chronicznego zmęczenia i będącego przyczyną nowotworów krwi. Jej późniejsze badania wykazały, że nowy retrowirus, początkowo odkryty u myszy, w jakiś sposób przedostał się do organizmu poprzez skażoną szczepionkę. Stwierdzono również, że wielu pacjentów z XMRV urodziło dzieci z autyzmem. Podejrzewano, że wirus może być przenoszony z matki na dziecko, podobnie jak HIV. Późniejsze badania powiązały XMRV z białaczką, rakiem prostaty, chorobami autoimmunologicznymi i chorobą Alzheimera. Co gorsza, skażona została również krew i produkty krwiopochodne.

Kontrowersje

I, jak twierdzą autorzy książki, od tego wszystko się zaczęło. Wyniki opublikowane przez Mikovitsa grożą katastrofą finansową dla firm farmaceutycznych na całym świecie. Wcześniejsze wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie Science. Później pojawiły się żądania usunięcia artykułu z mediów, a sam Science nakazał autorowi usunięcie pracy.

Dlaczego warto przeczytać?

Jeśli nadal czekacie na jakieś wiadomości o pandemii Covid 19, to z pewnością książka pt. pt. “Pandemia kłamstw” może okazać się ciekawa. Autor nie tylko nie zaprzecza istnieniu tej pandemii, ale w ogóle o niej nie mówi. Powód jest prosty: ta książka została napisana zanim ona zaistniała. Jedyną szokującą rzeczą w tej książce jest to, że ktoś próbuje zarobić na jej promocji, a sam stał się mistrzem w swoim temacie. Zdecydowanie ta książka to nie jest strata czasu, pieniędzy i co najważniejsze zdrowia. Warto zapoznać się z teoriami spiskowymi i antyszczepionokowymi, chociażby z czystej ciekawości.

 

Tagged , , ,