Dlaczego warto przeczytać książkę pt. “Pandemia kłamstw” Kenta Heckenlivelya i Judy Mikovits?

Chociaż pt. Pandemia kłamstw – Tania Książka Kenta Heckenlivelya i Judy Mikovits nie dotyczy konkretnie tej obecnej pandemii, to dotyczy stopnia, w jakim okłamują nas firmy farmaceutyczne i rządy wielu krajów. Jak manipulują wiadomościami, badaniami i faktami, aby nie wywoływać paniki i uspokajać opinię publiczną, a nie zmniejszać zyski tych firm.

Z jakich powodów warto się zapoznać z ta książką?

W telewizji mówiono o szczepieniach przeciwko koronawirusom. Kiedy świat jest podzielony na dwie części, niektórzy ludzie wierzą w teorie spiskowe, a inni wierzą we wszystko, co widzą w telewizji. Podczas gdy niektórzy ludzie chętnie się szczepią, inni mówią, że nigdy się nie zdecydują. W tej sytuacji takie dzieło, jak “Pandemia kłamstw” z gatunku literatury faktu, zmusza do myślenia. Ponieważ jest pisana przez ludzi, którzy zajmują ważne stanowiska w dużych laboratoriach. Skoro dokonali ważnych odkryć i pracują nad najgroźniejszymi wirusami oraz produkują różne szczepionki, to można założyć, że wiedzą, o czym mówią. Mówi się, że wiele ważnych informacji jest przed nami ukrytych. Nie wszystkie choroby są przypadkami i nie wszystkie szczepienia są tak bezpieczne, jak się twierdzi.

Czego się z tej książki dowiemy?

Ważne jest również, aby zauważyć, że nikt w tej książce nie mówi, że szczepienia są całkowicie złe i niepotrzebne. Tak, są one konieczne i skuteczne. Niepokojące jest jednak to, że “wyżsi rangą” wiedzą o skażeniu i skutkach ubocznych tych produktów, ale przemilczają to i tworzą prawo, które ogranicza możliwość dochodzenia odszkodowań w sądzie. Oczywiście, wszystko to rozgrywa się na tle amerykańskiej rzeczywistości. Mamy tam inny system prawny, zupełnie inny świat. Ale ludzie na całym świecie są szczepieni na te same rzeczy. Choroby takie jak HIV, AIDS i autyzm są wszędzie.

Co stoi za autorami tej książki?

Autor tej książki przekonuje, że niektórym epidemiom można było skutecznie zapobiec, a niektóre z nich zostały nawet wywołane przez ludzki błąd. W niektórych przypadkach, jak twierdzi, firmy znają ryzyko, ale milczą, aby nie nadszarpnąć swojego wizerunku. Czy to dziwi? Niekoniecznie. Gdy w grę wchodzą duże sumy pieniędzy, nie ma mowy o emocjach.

Jaki jest styl tej książki?

Autorzy tej książki, Judy Mikovits i Kent Heckenlively, piszą językiem naukowym. Momentami musimy się skupić na zrozumieniu informacji i tych wszystkich nazw biotechnologicznych. Mimo to, książka była łatwa w odbiorze i bardzo szybko się ją czyta.

 

Tagged , , ,